Kamuoyuna Duyurulur :

Aziz TÜRK Milletine arz ederim ki ;
Sizlerin sevgi ve desteklerinizle kurulan Türk Milli Kuvvetler Vakfı kuruluş amaç ve hedeflerinden zerre-i miskal şaşmadan , şaşırmadan yürüyüşüne kararlılıkla devam edecektir .
Hiç bir siyasi partinin devamı olmayan , destekçisi olmayan ve hiç bir zamanda olmayacak vakfımız emin olunuz ki TÜRK‘e yakışan , TÜRK MİLLİ değerleriyle hareket eden TÜRK’ÜN adalet , merhamet ve şerefini her daim en yücelerde tutarak dil , din , ırk , mezhep ayırmadan ben TÜRK‘üm , Devletime Bayrağıma her daim bağlı TÜRK MİLLETİNİN bir neferiyim nefesiyim diyen tüm insanlara hizmet etmeye ant etmişler topluluğudur.
Bu hizmetlerini yaparken hiç bir zaman kaynağı belli olmayan yardımları kabul etmeyecektir !
Bu hizmetleri yaparken hiç bir zaman kesinlikle ve kesinlikle para transferlerinin bir parçası OLMAYACAKTIR ! Bunu teklif edenleri dahi tarafımdan yapılan şikayetle savcılığa teslim edeceğim !
Bu hizmetleri yaparken hiç bir zaman TÜRK‘ün yüzünü kızartacak başını eğecek bir ortaklığın veya ticaretin içinde olmayacaktır !
Bu hizmetleri yaparken hiç bir zaman haram olan hiç bir şeyi kapısından içeri sokmayacaktır !
SÖZÜM OLSUN , ANDIM OLSUN !
Yoksa gök girsin kızıl çıksın…..!
Tüm hizmet akitlerimiz ve işleyişlerimiz , banka hesap ekstralarımız kuruşu kuruşuna web sayfamızda her an gözetiminizde ve kontrolünüzde olacaktık ! Birlikte planlayacak birlikte başaracağız çünki biz YÜCE TÜRK MİLLETİYİZ.
Selam , saygı ve muhabbetlerimle…

Tümkuv Genel Başkanı Fatih ŞİMGA.

1 Yorum

  1. Saygı ve muhabetle selamlıyorum bu denli güzel bir Vakfın olşumun önderi olduğu için Sayın Genel Başkanımız Fatih Şimga yı rabbim çıkılan bu yolu tüm türk ve turan devletleri adına mübarek eylesin hayırara vesile inşallah

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.