Türk milli kuvvetler Vakfı yönetimi ve birim başkanları, toplantılarını telekonferans aracılığıyla yaptı. Toplantıda önemli kararlar alındı. Yönetim ve Birim Başkanlarının önerileri değerlendirildi.

Vakfın genel çerçevesi Genel Başkan Fatih ŞİMGA tarafından çizildi ve birim başkanlarına aktarıldı.

Türk milli Kuvvetler Vakfı Genel Başkanı Fatih ŞİMGA:
“Bizim vakfımızın Misyonu çok farklı.Bizim misyonumuz normal bir vakfın Misyonu değil. 80 milyonun değil, hangi dinden olursa olsun, dünyadaki Türk ırkının beklediği bir oluşumun temelidir Türk milli kuvvetler Vakfı.
Sizler hepiniz özel seçilmiş, Vatanını milletini seven, sonuna kadar da mücadele edecek vatanseverlersiniz.
Bu devrin 2021 in, Kuvayi Milliyecilerisiniz. Bu ruha, bu bedene sahip, bu inanca sahip vatanseverlersiniz.
Vakfa isminizi yazdırdıktan sonra ve görev aldıktan sonra, önceki ve sonraki yaşantınızın bir önceki yaşantınıza benzemiyeceğinin farkında olmanızı rica ediyorum.
Bizim girmiş olduğumuz yol, arkası dönülmez bir tünel ve ucunda da TURAN vardır.
Türk milliyetçiliğinin kurtuluşu vardır.
Türk devletinin menfaatı, Türk devletinin güneşi vardır.
Sosyal medyadaki paylaşımların altını bir kez daha çizmek istiyorum. Sosyal medyada olumsuz paylaşımlar istemiyorum.
Vakfımız tüm il ve ilçelerde oluşumunu tamamlayacak,sadece Türkiye’yi değil, Türkiye dışındaki Türk ülkelerini ve illerini de saracak bir oluşumdur.
Sosyal medyada yapmış olduğumuz paylaşımlar, koca bir kitleyi, yani Türk ırkını bağlar.
Türk Milli Kuvvetler Vakfı demek; dünyadaki bütün Türk ırkının bir çatı altında toplanacağı bir oluşum demektir. Yapacağınız yorumlar, paylaşımlar, tüm Türk milletinin vebalini üzerinize çeker.

Fatih ŞİMGA, 16 yaşından 51 yaşına kadar, Vatanına milletine ve Devleti’ne hizmet etmiş bir insandır.
Bugüne kadar hiç kimseyle anlaşmadım. Hiç kimseyle, Türk milleti üzerine pazarlık yapmadım.Hiçbir maddi karşılık gözetmeden, devletime hizmet ettim. Hiçbir dünya bedeli karşılığında, devletimi, milletimi hiçbir şekilde satmadım. Bu saatten sonra da, hep beraber satmayacağız.
Bizler TÜRK MİLLİ KUVVETLER VAKFI’nın bu milletin özü olduğunu ifade edeceğiz.
Bizim üç aşamada üzerimize gelecekler.
İftira atacaklar,
Satın almaya çalışacaklar,
Tehdit edecekler.
İftiralara inanmayacağız.
Makamla mevkiyle satın alamıyacaklar.
O tehditlere kulak asmayacağız” dedi.
Genel Başkan Fatih Şimga,sözlerinin sonunda, bundan sonra ilk icraatlarının bir sempozyum olduğunu,sempozyum konusunu da, UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE VE ALINACAK KAPSAMLI TEDBİRLER olarak tesbit ettiklerini dile getirdi.

11 YORUMLAR

  1. Sayın genel Başkanım Fatih Şimga yönetiminde telekonferans şeklinde gerçekleşen toplantımız milletimiz geleceğimiz neslimiz bekamız ve Türk Dünyası nın bir çatı altında toplanması adına son derece önemli konular genel başlıkları altında değerlendirilmiş bütün birim başkanları ve Şahsım Şehit ve Gazi Aileleri Koordinasyon Başkanı olarak katılımda hazır bulunmuştur.Allah yar ve yardımcımız olsun.Hayırlara vesile olsun daim olsun inşallah.

  2. Allah’ın izniyle bu vatan ın yiğit evlatları hanım efendiler beyfendiler ülke yi çok daha güçlü yarınlara taşımak için üstüne düşen tüm sorumluluk ve görev leri tereddüt süz yerini getirecektir

  3. Sayın Genel Başkanlarım …
    TÜMKUV TÜRK MİLLİ KUVVETLER VAKFIMIZIN hepimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum . VATANIMIZA , MİLLETİMİZE , BAYRAĞIMIZA Hayırlı uğurlu olsun…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.